Përfshihet nga flakët një banesë pranë konviktit në Elbasan

schedule17:57 - 19 Qershor, 2021

schedule 17:57 - 19 Qershor, 2021

Një banesë pranë konviktit të Elbasanit është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

Mësohet se në vendin e ngjarjes ndodhen forcat e policisë dhe ato zjarrfikëse. Aktualisht po punohet për neutralizimin e flakëve.

Nuk dihet ende shkaku i zjarrit apo dëmet që janë shkaktuar. /Abcnews.al