Partneri surprizon Angela Martinin për ditëlindje

schedule17:15 - 23 Maj, 2020

schedule 17:15 - 23 Maj, 2020

Modelja Angela Martini ditën e sotme ka festuar ditëlidjen ku nuk i kanë munguar edhe surprizat nga partneri.

Martini ka mbushur 34-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë ka marrë urime të shumta. Ajo që ka spikatur është dhurata e partnerit të saj i cili e ka surprizuar me një buqetë të madhe me trëndafila të kuq.