Oriola Marashi guxon sërish, pozat nga deti “çmendin” fansat

schedule12:17 - 13 Korrik, 2020

schedule 12:17 - 13 Korrik, 2020

Lidhja me futbollistin Eros Grezda e ka vënë në qendër të vëmendjes, modelen e njohur Oriola Marashi, Dyshja është përfolur prej kohësh se po shijojnë një romancë dashurie, por vetëm së fundmi ata pranuan se janë bashkë.

Madje, duket se çifti ka hedhur një hap drejt fejesës, megjithëse ata kanë preferuar të mos komentojnë asgjë. Por, Oriola ka rënë në sy shpesh edhe për pamjen e saj, dhe fotot provokative që ndan në rrjete sociale.

Modelja po shijon disa ditë pushime, dhe nuk ka nguruar të ndajë foto dhe me ndjekësit në Instagram. Së fundmi, ajo ka postuar disa foto ku shihet buzë detit, e  veshur me një palë bikini që i vënë në pah më shumë format trupore. /abcnews.al/

 

View this post on Instagram

 

My hips don’t lie 💙

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on