Nuk ndalet Laporta, paralajmëron nënshkrime të tjera

schedule08:58 - 19 Korrik, 2022

schedule 08:58 - 19 Korrik, 2022

Joan Laporta ka folur sesi Barcelona po ecën në këtë merkato. Presidenti i Barçës paralajmëroi se kjo nuk mbaron këtu.

Më shumë do të vijnë, siç zbulohet në një intervistë me Hristo Stoichkov .

A do të ketë transferime të tjera?

“Tani është koha për të punuar në mbrojtje. Xavi na ka fokusuar në një seri lojtarësh dhe shpresoj se katalanasit mund të gëzojnë më shumë. Ne kemi konkurruar me ekipe si PSG dhe Chelsea për të nënshkruar me Robertin dhe ai donte të vinte këtu. faleminderit atë dhe presionin maksimal që i është dashur të durojë”.