“Nuk jeni më të sigurt në punën tuaj”, kjo shenjë e Horoskopit duhet të bëjë kujdes sot

schedule07:08 - 22 Shtator, 2022

schedule 07:08 - 22 Shtator, 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte, përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni çdo gjë ka kohën e vet.Dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Në dashuri përpiquni të mos nxitoni, mos u sulni të hidhni hapa të nxituar Gjithçka duhet menaxhuar duke pasur gjërat nën kontroll. Në punë mundësitë nuk mungojnë, por ndjeni se dikush ka gabuar me ju!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Mundohuni të takoni njerëz të rinj, me të lindurit e shenjës së Luanit lidhja mund të jetë e veçantë. Për disa të tjerë, nëse keni nevojë të sqaroni diçka, përpiquni ta bëni pas datës 29 të muajit.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Në dashuri jeni pak nervoz dhe keni nevojë të qartësoni zemrën. Në punë gjithçka ka ndryshuar dhe nuk jeni më të sigurt: kjo po ju frikëson!

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Situata astrologjike është interesante në dashuri, Hëna është me ju. Në punë, gjithçka varet nga ju dhe vullneti juaj: kënaqësia nuk do të mungojë!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Në dashuri jeni paksa në krizë, por së shpejti gjithçka do të qartësohet. Por ju, duhet të ruani qetësinë. Në punë ju duhen disa burime financiare për të zhvilluar projekte!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Dita në dashuri premton për mirë dhe së shpejti do t’ju duhet të bëni një zgjedhje shumë të rëndësishme. Në punë, përpiquni të punoni më shumë, të studioni si funksionojnë gjërat dhe të krijoni marrëdhënie të reja.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Në dashuri po vini në dyshim ndjenjat tuaja dhe po testoni partnerin/en, ju pëlqen të ngacmoni, të provokoni. Në punë keni nevojë për liri. Tensionet nuk mungojnë, përpiquni të mbani nën kontroll shpenzimet!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Venusi do të jetë kundër për disa orë, por në dashuri pak nga pak do të zgjidhen të gjitha keqkuptimet. Në punë do ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme, por kënaqësitë nuk mungojnë!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Dita e enjte në dashuri është premtuese dhe sidomos mes të shtunës dhe të dielës qielli do t’ju buzëqeshë. Në punë nuk mund të thuash gjithmonë po. Nëse diçka nuk të pëlqen, duhet ta refuzosh.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Në dashuri përpiquni të lini keqkuptimet. Duhet të ecni përpara dhe të ndiqni zemrën tuaj. Në punë tani do të mund të thoni mjaft. Nuk e duroni dot më një situatë!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri përpiquni të sqaroheni me gjysmën tjetër. Në punë keni shumë angazhime për të përfunduar dhe pasdite lodhja do të ndihet!/abcnews.al