Nuancat më të bukura pastel për thonjtë tuaj

schedule10:51 - 2 Prill, 2022

schedule 10:51 - 2 Prill, 2022

Gjymtyrët e bukura dhe të kuruara do të jenë gjithmonë elementi i pamjes sonë që do të na bëjnë të ndihemi të lumtur dhe jashtëzakonisht të kuruar.

Me manikyrin e bukur na krijon humorin, pasi i gjithë procesi është një luks i vogël që të gjithë e meritojmë dhe duhet t’ia ofrojmë vetes si dhuratë.

Shumë më tepër tani, ajo pranvera është këtu dhe na sfidon të vendosim thonjtë tanë ngjyra të ëmbla, pastel dhe të gëzuara që do të na afrojnë një hap më afër verës.

Nëse keni në plan të vizitoni studion tuaj të preferuar të thonjve në ditët në vijim, këtu ju prezantojmë thonjtë pastel më të veçantë dhe të lumtur për t’i frymëzuar dhe imagjinuar në veten tuaj.

Largoni ngjyrat e zeza dhe nude, po kalojmë stinën më të bukur të vitit dhe duhet ta ndjejmë edhe në thonjtë tanë.

Manikyr francez me një fund pastel të një ngjyre të ndryshme në çdo gozhdë, për një rezultat më “lozonjar”.

Trendi i sheqerit që keni bërë big bang këtë vit dhe na ka bërë ta duam.

Versionet më të bukura të manikyrave pastel janë ato që kemi krijuar.

/abcnews.al