Një zetor del nga rruga në një fshat të Fierit/Humb jetën drejtuesi

schedule12:56 - 8 Prill, 2018

schedule 12:56 - 8 Prill, 2018

Një zetor doli nga rruga në fshatin Peshtan i Madh në Fier dhe për pasojë drejtuesi i tij humbi jetën. Sipas policisë viktima është 50 vjeç dhe banor i zonës.  Nuk dihen shkaqet pse mjeti doli nga rruga, por sipas dyshimeve të policisë drejtuesi ka humbur kontrollin. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al