Një kusht në të cilin Perez do të nënshkruajë me Mbappe

schedule18:11 - 11 Janar, 2023

schedule 18:11 - 11 Janar, 2023

Kylian Mbappe mund të jetë ende te Real Madrid.

Gazetari i Marca, Carlos Carpio, tha se sulmuesi i PSG-së është ende i tërhequr nga mundësia për t’u transferuar në klubin madrilen.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez nuk do të refuzojë të nënshkruajë me francezin nëse ai ul kërkesat financiare.

Kujtojmë se në fund të sezonit të kaluar, Mbappe refuzoi të transferohej te Real Madrid dhe zgjati kontratën me PSG-në. /G.D abcnews.al/