Një arratisje e vogël shumë pranë Tiranës, ku do të na çojë sot “Nëpër Shqipëri”

schedule12:44 - 13 Qershor, 2020

schedule 12:44 - 13 Qershor, 2020

Një arratisje e vogël mes miqsh pranë natyrës. Për të hequr stresin e javës nuk është e nevojshme të largohesh shumë nga kryeqyteti.
Sot “Nëpër Shqipëri” ka shkuar në Baldushk, vetëm 15 minuta nga qëndra e Tiranës, për të vizituar një fermë organike dhe për të mësuar mbi konceptin: Nga Ferma në Tryezë.

 

View this post on Instagram

 

“Nëpër Shqipëri” të shtunën orën 17:00 në Baldushk #abcnews #abcnewsalbania #NeperShqiperi

A post shared by ABC News Albania (@abcnewsal) on

Me miket Orgesa Zaimi, Valbona Mhilli dhe Sibora Bitri, do shijojmë atë që planeti na ka dhuruar.

Ju ftojmë ta ndiqni emisionin e plotë në orën 17:00 në ekranin e Abc News. /abcnews.al