Nis sezoni i ri i emisionit “Provokacija”

schedule20:01 - 6 Shtator, 2019

schedule 20:01 - 6 Shtator, 2019

Këtë të premte rifillon programi “Provokacija”. Gazetari Mustafa Nano do të presë dy herë në javë të ftuar të ndryshëm me të cilët do të bisedojë mbi politikën, kulturën, artin e mbi çështje të tjera në Shqipëri e në botë.

Studio e “Provokacijas” do të jetë e hapur për të gjithë, ku të ftuarit do të kenë mundësi të thonë çfarë mendojnë, por jo të fyejnë, ngrenë akuza apo të bëjnë sherre.  Nuk do të mungojë dhe monologu i Mustafa Nanos, pa të cilën “Provokacija” nuk ka kuptim tanimë. Ju presim çdo të martë dhe të premte në orën 20:00./abcnews.al