“Nina” është kënga e preferuar e Ajkës, Flori i bën një premtim publikisht

schedule13:40 - 15 Korrik, 2021

schedule 13:40 - 15 Korrik, 2021

“Nina” është një ndër këngët më të dëgjuara të kësaj vere dhe kjo falë bashkëpunimit të suksesshëm të Flori Mumajesit, Klajdit dhe Brunos.

Mes mijëra fansave që numëron kjo këngë është edhe Ajka e Xhensilës dhe Besit e këtë gjë e ka treguar vetë këngëtarja në komentin e bërë në një nga videot e publikuara nga Flori.

“Kënga e preferuar e Ajkës”, ka shkruar Xhensila.

Kantautori nuk ka vonuar shumë dhe i ka dhënë një premtim publik artistes se shumë shpejt e vogla e saj do ta këndojë bashkë me ta këtë këngë.

“Ja se një ditë do e këndojë bashkë me lalat”, ka shkruar ai./abcnews.al