Nënë për herë të dytë? Kjo foto e Klea Hutës zgjon dyshime

schedule12:11 - 19 Maj, 2022

schedule 12:11 - 19 Maj, 2022

Klea Huta dhe Elgit Doda janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Krid. Ata nuk ngurojnë të ndajnë herë pas foto të ndryshme në rrjetet sociale, ku shfaqen si një familje e konsoliduar.

Së fundmi, Klea ka shprehur dëshirën për tu bërë sërish prindër. Ajo ka qenë në një dyqan me karroca bebesh dhe ka treguar se ndjen mall për periudhën kur Krid ishte më i vogël.

“Po më lind dëshira për një bebe tjetër”, ka shkruar moderatorja përmbi foton në Instastory.

Kujtojmë që ajo aktualisht është duke u përgatitur për kampin e saj, që e organizon çdo verë./abcnews.al