Ndjekësi i vë në pah ngjashmërinë e madhe me aktorin amerikan, Turjan Hysko ka një pyetje për të gjithë

schedule21:39 - 22 Mars, 2022

schedule 21:39 - 22 Mars, 2022

Turjan Hysko dhe Orinda Huta po kalojnë periudhën më të ëmbël. Dyshja e famshme mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë në verën që lamë pas. Vajzën e pagëzuan me emrin e veçantë Atara. Ata ndajnë shpeshherë momente të këndshme me vogëlushen e tyre.

Së fundmi, një tjetër detaj ka tërhequr vëmendjen për sa i përket Turit. Ai ka marrë një mesazh nga një ndjekës, i cili ka vënë në dukje ngjashmërinë e madhe që ka me aktorin e njohur amerikan Joseph Gordon-Levitt. Turi e ka ndarë mesazhin ndërsa shkruan me humor nëse duhet t’i kërkojë pasuri.

 

 

 

/abcnews.al