Ndërron jetë elektricisti në Durrës

schedule13:20 - 17 Maj, 2019

schedule 13:20 - 17 Maj, 2019

Një elektricist 35-vjeçar ka ndërruar jetë në Durrës. Ai ishte duke  riparuar  një defekt elektrik në një shtyllë, ka rënë në kontakt me energjinë eklektike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

“Më datë 17.05.2019, rreth orës 12:50, në Rrashbull, Durrës, shtetasi  K.Xh., 35 vjeç, banues në Durrës, elektricist, duke  riparuar  një defekt elektrik në një shtyllë , ka rënë në kontakt me energjinë eklektike dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë./abcnews.al