“Ndërkohë që të tjerët po merren me virgjërinë time”, Fifi paralajmëron surprizën e papritur

schedule19:45 - 28 Qershor, 2022

schedule 19:45 - 28 Qershor, 2022

Këngëtarja e njohur, Fifi ka qenë në qendër të mediave rozë ditët e fundit. Shkak u bë një postim i saj në Instagram dedikuar të dashurit, Adisit. Kjo bëri që të krijohej edhe një sherr mes saj dhe Zhaklin Lakatarit.

LEXO EDHE: “Zhaklina nuk e ka përjetuar kurrë dashurinë”, Fifi shfaqet e tronditur dhe me lot në sy

Nisur nga kjo rreth një orë më parë, Fifi ka bërë edhe një paralajmërim për këngën e saj më të re. Ajo ka thënë se do të jetë duet dhe ka ftuar fansat ta gjejnë se me kë.

“Nderkohe qe te tjere po mirren me virgjeritetin tim 😮‍💨 une po paralajmeroj qe per nja 5-6 dite del ni super Djegie me ereza “Tallavaje” lol😝

….. Ft Fifi ? Guess with who 👇🏼”, ka shkruar Fifi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Kujtojmë që disa javë më parë, ajo lancoi bashkëpunimin me Tunën, të titulluar “Melaqe”, i cili rezultoi një hit./abcnews.al