Ndalimi i hyrjes së Doshit në SHBA/Alfred Lela intervistë në ABC News

schedule23:46 - 16 Prill, 2018

schedule 23:46 - 16 Prill, 2018

Gazetari Alfred Lela ka folur në Mbrëmje në ABC News për vendimin e DASH për ndalimin e hyrjes në SHBA të deputetit Tom Doshi dhe familjes së tij për shkak të korrupsionit. Për Lelën më shumë punë po bën ambasada e  SHBA në Tiranë, se institucionet e Shqipërisë. /abcnews.al