“Na tregon që të ruajmë veten për një burrë”, Fifi i përgjigjet Zhaklin Lekatarit

schedule14:50 - 24 Qershor, 2022

schedule 14:50 - 24 Qershor, 2022

Një postim që Fifi bëri për partnerin e saj, Adis Patushi, solli reagimin e Zhaklin Lekatarit. Në postimin që kishte bërë për partnerin, këngëtarja shprehej mes të tjerash se “më fal, që nuk jam rujt vetëm për ty”. Mirëpo, Lekatari tha se u ndje e ‘neveritur’ nga postimi i saj.

LEXO EDHE: VIDEO/ “U ndjeva e neveritur”, Zhaklin Lekatari revoltohet me dedikimin e Fifit për partnerin: Na tregon që të ruajmë veten për një burrë

Zhaklin publikoi një video, ku thoshte se ajo që po bën këngëtarja është dukë mësuar vajzat e vogla që “ta ruajnë veten për një person”. “Nëse ti do ta ruash veten për një person sepse mendon që vlerën ty ta jep ai person, bën mirë ta mbash për vete dhe jo të promovosh budallallëqe të tilla.”

Ndërkohë ardhur dhe reagimi i këngëtares, e cila i është përgjigjur me një thënie. “Bletët nuk humbasin kohën e tyre duke i shpjeguar mizave se pse nektari është më i mirë se m*ti.”, thuhet në postim.