Na ëmbëlsoi, Sara dhe Ledri publikojnë videon e bukur të Poem Blu-së

schedule20:45 - 11 Janar, 2021

schedule 20:45 - 11 Janar, 2021

Çifti i njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të pare, mw datë 14 dhjetor.

Sara solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin e veçantë, Poem Blu.

Dyshja kanë publikuar shpesh momente pranë së voglës në rrjete sociale, duke mos ia fshehur portretin. Madje i kanë hapur Poem Blu-së llogari në Instagram, ku i kanë publikuar videon më të ëmbël.

 

Në videon në fjalë, vogëlushja shfaqet e përgjumur, duke buzëqeshur. “Kur po vdes për gjumë por dikush thotë diçka për të qeshur”, i kanë shkruar Sara dhe Ledri krahas videos. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Poem Blu Vula (@poemvula)