Muzaka: Skënderbeu do të jetë mjaft agresiv

schedule23:29 - 13 Prill, 2019

schedule 23:29 - 13 Prill, 2019

Në prag te duelit ndaj Kastriotit, futbollisti i Skënderbeut Gjergji Muzaka tha në konferencë për shtyp se korçaret duhet të vlerësojnë maksimalisht krutanet.

Ndërkaq, ai premtoi se Skënderbeu do të jetë mjaft agresiv në fushë.

Skuadra e Skënderbeut do tw luajw tw dielen ndaj Kastriotit.

Një ndeshje delikate për korçarët pasi krutanët po kalojnë një moment mjaft të mirë.

Në konferencën për shtyp doli Gjergji Muzaka i cili tha se është një ndeshje mjaft vështirë dhe kërkon një vlerësim maksimal.

Sa i përket mënyrës së lojes sulmuese të Kastriotit, Muzaka tha se edhe Skënderbeu do të jetë agresiv në fushë./abcnews.al