Mozzik dhe Loredana nuk janë më bashkë? Me një foto reperi i tha gjitha

schedule19:11 - 21 Qershor, 2021

schedule 19:11 - 21 Qershor, 2021

Tashmë marrëdhënia mes Mozzik dhe Loredanës është kthyer në një “mini-telenovel”. Fillimisht u tha se ata ishin rikthyer sërish së bashku, por duket se nuk qënka e vërtetë, pasi e vetmja gjë që e mban çiftin afër është vajza.

Ka qenë reperi, ai që ka konfirmuar se dyshja nuk janë më bashkë. Ai ka publikuar në Instastory një sërë fotosh të ndryshme ku edhe në njërën prej tyre konfirmoi se ai tashmë është beqar.

“Në ditët e sotme duhet të keni kujdes edhe nga njerëzit që pretendojnë se ua duan të mirën”, shkroi reperi duke lënë të kuptohet se diçka ka ndodhur mes çiftit./abcnews.al