Mourinho e “blindoi”, Chelsea ka gati ofertën për Zaniolo

schedule14:04 - 12 Gusht, 2022

schedule 14:04 - 12 Gusht, 2022

Chelsea i bashkohet skuadrave të interesuara për Nicolo Zaniolo.

Edhe pse Mourinho e ka blinduar duke e bërë të qartë që sulmuesi italian nuk është në merkato, ai vazhdon të jetë joshës për klubet e tjera dhe kjo gjë nuk i ndalon ata të provojnë tratativën.

Sipas “The Sun”, klubi anglez është i gatshëm t’i ofrojë Romës kartonin e Pulisic në këmbim të Zaniolos./ h.ll/abcnews.al