Mourinho dëshiron yllin e Barcelonës te Roma

schedule11:34 - 5 Dhjetor, 2022

schedule 11:34 - 5 Dhjetor, 2022

Memphis Depay po mundohet të nxjerrë në pah karakteristikat e tij në Kupën e Botës me Hollandën, por e ardhmja e tij me Barcelonën duke se është e vulosur.

Në janar ylli i “Tulipanëve” mund të përfundojë në merkato, ku është i etur për të gjetur një ekip të ri ku mund të ketë më shumë hapësira për të luajtur.

Për këtë arsye, Mourinho ka bërë kërkesë për ta sjellë menjëherë në kryeqytet, me një huazim deri në qershor dhe më pas kontratë afatgjate./ h.ll/abcnews.al