Moti i keq, tragetet Durrës-Bari nisen rreth 9 orë me vonesë

schedule10:22 - 4 Tetor, 2020

schedule 10:22 - 4 Tetor, 2020

Moti i keq , ka përfshirë bregdetin e Durrësit dhe brigjet italiane.

Si pasojë e kushteve të vështira atmosferike, janë shkaktuar vonesa në nisjen e trageteve.

Bëhet me dije se për shkak të stuhisë detare, tragetet Durrës-Bari dhe Bari-Durrës, janë nisur rreth 9 orë me vonesë./abcnews.al/