Mosbindja civile/ Spaho flet në ABC News për hapat e opozitës

schedule23:44 - 5 Prill, 2018

schedule 23:44 - 5 Prill, 2018

Kreu i grupit parlamentar demokrat Edmond Spaho gjatë një interviste në mbrëmje në ABC News ka folur për vendimin më të fundit të opozitës, atë të mosbindjes civile duke nisur nga e marta e ardhshme. Spaho tha se lëvizja e parë do jetë në Kukës, të hiqet taksa 5 euro dhe të lirohen qytetarët, lëvizja tjetër në mbështetje të biznesit të vogël, në lidhje me skemën e TVSH. /abcnews.al