“Mirënjohëse që po ndaj jetën me ty”, Elita bën dedikimin romantik ndaj Gjikos

schedule14:13 - 20 Qershor, 2020

schedule 14:13 - 20 Qershor, 2020

Prej disa ditësh një nga familjet më të dashura të showbizzit shqiptar, Gjiko, Elita dhe djalin e tyre Zëri ndodhen me pushime në jug të vendit. Së fundmi, Elita ka publikuar një foto në Instagram, ku ka bërë një dedikim të ëmbël ndaj Gjikon, ku shkruan se ndihet me fat që ka pranë një person të mrekullueshëm si ai.

“Unë jam mirënjohës që po ndaj jetën, dashurinë dhe prindërinë me një njeri të mrekullueshëm si ti”, ka shkruar Elita.

View this post on Instagram

 

I’m grateful to be sharing life, love and parenthood with a wonderful man like you @gjikotheflyboy?

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Duket se dyshja po i shijon në maksimum këto ditë pushimesh me plot aventura, teksa kanë kanë provuar hedhjen me parashutë. “Jeta është ose një aventurë e guximshme ose asgjë”, ka shkruar Elita krahas fotografive që ka ndarë me ndjekësit. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

Life is either a daring adventure or nothing. Thank u @skysportsalbania and @drymades.inn for making this possible ?

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on