Milani “piketon” një mesfushor në Portugali, kontaktohet Jorge Mendes

schedule12:40 - 16 Korrik, 2021

schedule 12:40 - 16 Korrik, 2021

Milani është në kërkim të përforcimeve dhe në skenë ka dalë një tjetë emër i ri. Bëhet fjalë për një mesfushor 22-vjeçar, Daniel Bregança.

Portugezi, i cili luan si mesfushor qendre, është pjesë e Sporting Lisbone dhe Milani ka kontaktuar menaxherin e tij, Jorge Mendes.

Momentalisht është kërkuar informacion për mesfushorin e ri, i cili sezonin e fundit është aktivizuar në 21 ndeshje dhe vetëm 6 prej tyre i ka nisur nga fillimi. /abcnews.al