Milanit nuk i lejohet hap fals, Verona për t’i prishur punë kuqezinjve

schedule09:54 - 8 Maj, 2022

schedule 09:54 - 8 Maj, 2022

Milan do të përballet me skuadrën e Veronas, në një takim shumë të rëndësishëm për titullin kampion, sfidë që do të nisë nga ora 20:45.

Kuqezinjtë e Stefano Piolit do të kërkojnë 3 pikët për të rimarrë vendin e parë në klasifikim, teksa janë favoritët kryesore për të fituar Schudetton këtë vit.

Nda krahu tjetër Verona është një skuadër simpatike, e cila mund të t’i prishë punë kujdo dhe më shumë se kurrë mbrëmjen e sotme janë të motivuar për t’i prishur punë Milan. /f.a/abcnews.al