Mëngjes me befasi, KQZ nxjerr rezultatet e fundit për Tiranën

schedule07:43 - 26 Prill, 2021

schedule 07:43 - 26 Prill, 2021

Deri në orën 07:31 të mëngjesit të sotëm në Tiranë janë numëruar 195 nga 1243 kuti në total. Deri tani PS udhëheq me 51.46 %, e ndjekur nga PD me 36.12 %, LSI 6.07 % dhe PSD e drejtuar nga Tomi Doshi, i cili dha dorëheqjen, 2.84 %.