Mema: Rezultat zhgënjyes, do të flas personalisht me presidentin

20:22 | 05/10/201920:220

Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, shprehu keqardhje për barazimin në Vlorë, pasi skuadra e tij po fitonte deri në sekondat e fundit. Pas këtij barazimi, numri një i stolit bardheblu tha për Supersport:

NDESHJA – “Ndoshta na mungon qetësia. Ndeshja me Partizanin ka lënë gjurmë. Kemi administruar lojën dhe vjen keq që përfundoi ashtu siç përfundoi”.

LIKA & HOXHALLARI – “Ilioni pati një problem në shpinë dhe u detyruam ta ndërronim. Nuk kisha ndër mend ta ndërroja, por ishte konstatim i mjekëve. Pjesa e Hoxhallarit është vendim administrativ, jo i imi. Do flas me presidentin, është momenti për të folur bashkë. Nëse ekipi luan keq, është gabimi im”.

PROBLEMET – “Nëse ekipi luan mirë e shënon gola, domethënë ky ekip më ndjek, nuk diskutohet. Po të shohësh golat, u festuan tek unë. Ky është moment që duhet analizuar, pyetje që ia bëj edhe unë vetes”, përfundoi Mema.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono