Megan Fox e pranon hapur: Ky është trendi i modës që shumë vajza e urrejnë dhe pajtohen me të

schedule14:16 - 15 Qershor, 2022

schedule 14:16 - 15 Qershor, 2022

Megan Fox është e preferuara e shumë mijëvjeçarëve. Sigurisht, ky brez i ka jetuar vitet ’90-00 dhe trendet e tyre. Një trend i vitit 2000 që ishte i madh atëherë, janë xhinset e ulëta. Kështu që Megan vjen këtu dhe thotë mendimet e saj.

Tendencat e këtyre dekadave rikthehen, siç i shohim në javët e modës. Fundi xhins super mini me bel të ulët Miu Miu është bërë surprizë. Xhinset e ulëta e bëjnë përsëri të ndjehet prania e tyre, pa përgjigje nga shumica e femrave.

Megan Fox “u foli me zemrat e tyre” kur i tha Refinery29 se nëse do të kalonte nga dora e saj, ata nuk do të ktheheshin më. Nuk janë komode, sidomos nëse i mbani gjatë gjithë ditës dhe jeni nën presion. Këtu do të pajtohemi.

Ajo foli për bashkëpunimin e dytë me Boohoo dhe siç tha në mënyrë karakteristike: “Më duket ideja që femrat të jenë të lumtura e lozonjare dhe këtë e përjetojnë kur vishen me rroba. “Xhinset e ulëta nuk përshtaten aty”./abcnews.al