Më shumë se kushdo, këto tre shenja kanë një lidhje të veçantë me nënën

schedule19:34 - 15 Maj, 2022

schedule 19:34 - 15 Maj, 2022

Nëna ndonjëherë mund të jetë shoqja jonë më e mirë, dhe ndonjëherë kritikja më e madhe. Por sido që të jetë, ne nuk mund të bënim kurrë pa të. Megjithatë, ka disa njerëz që kanë një lidhje më të fortë emocionale me nënën e tyre se të tjerët, dhe këto tre shenja të zodiakut përfshihen veçanërisht.

Demi

Demi është një nga shenjat e zodiakut që e vendos nënën e tij mbi të gjithë të tjerët në jetën e tij. Edhe nëse ka shumë njerëz të tjerë të rëndësishëm në jetën e tij, Demi mund të besojë plotësisht vetëm nënës së tij. Demi thjesht e di se ai mund të mbështetet gjithmonë te mamaja e tij dhe se ajo është gjithmonë me të, pa marrë parasysh çfarë.

Gaforrja

Gaforret janë shpirtra të ndjeshëm që ushqejnë një marrëdhënie të jashtëzakonshme me nënën e tyre. Pavarësisht se ku janë apo çfarë bëjnë, një telefonatë e përditshme me nënën është thjesht e pashmangshme. Përpjekjet për të mbajtur një marrëdhënie të tillë në moshë madhore janë arsyeja pse Gaforret kanë një marrëdhënie kaq intime me nënat e tyre se sa shenjat e tjera.

Bricjapi

Kjo shenjë ambicioze e zodiakut ka karakter familjar dhe ka nevojë për shumë besim dhe dashuri. Kjo është një tjetër arsye pse Bricjapët bëjnë gjithçka për të lumturuar nënën e tyre dhe për t’i kthyer asaj atë që ka sakrifikuar për ta. Kjo shenjë e tokës i beson mendimit të nënës më shumë se kujtdo tjetër. /abcnews.al