Me kapele kashte në kokë, ku është “arratisur” Rama këtë fundjavë me Zahon dhe Lindën

schedule14:42 - 7 Janar, 2023

schedule 14:42 - 7 Janar, 2023

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë të shtunë ta kalojë me familjen e tij. Ai ka vendosur që të largohet për pak çaste nga zhurma e kryeqytetit, duke zgjedhur periferinë.

Rama nuk ka nguruar të ndajë edhe një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet me të birin Zahon dhe bashkëshorten Lindën. E gjithë familja kanë vendosur një kapele prej kashte në kokë, teksa presin drekën në një restorant në Linzë.

“Pamja është yll”, ka shkruar ndër të tjera krahas fotos Rama.

/abcnews.al