Mbytet një pushues serb në Durrës

schedule13:59 - 13 Korrik, 2021

schedule 13:59 - 13 Korrik, 2021

Një 43-vjeçar është mbytur këtë të martë në plazhin e Durrësit.

Sipas informacionit të policisë, 43-vjeçari M.S., shtetas serb ka qenë për pushime në qytetin bregdetar.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 13.07.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është mbytur duke u larë në det shtetasi serb  M. S., 43 vjeç, (pushues).

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./abcnews.al/