Mbytet në det 31 vjeçari nga Skrapari

schedule20:50 - 23 Qershor, 2019

schedule 20:50 - 23 Qershor, 2019

Një 31 vjeçar nga Skrapari me iniciale D.M., është mbytur në det në Durrës. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 15:07, në lagjen Nr.1 në Durrës.

Shërbimet e Policisë së Rendit dhe Policisë Kufitare janë angazhuar për gjetjen e trupit. /ABc news Albania24/7