Mateus Frroku tregon sekretin e rënies në peshë

17:53 | 02/03/201917:530

Këngëtari Mateus Frroku ka lançuar në Thumb projektin e tij më të ri muzokor në bahskëpunim me Three dots dhe Flori Mumajezin. “Pa këmbë në tokë” titullohet kënga më e re e Frrokut, që i dedikohet ndarjes. Por ai thotë që kjo këngë nuk i është dedikuar një personi të veçantë, ndërsa pranon se ka kënduar edhe për gjërat që ka kaluar në jetë.

Ai ka rrëfyer për Thumb se si ka humbur 38 kg për një vit, me palestër, ecje dhe kujdes në ushqim. ai thotë s e vetëm me palestër nuk do kishte këtë rezualtat që ka tani. i pyetur se mos kia bërë operacion ai thekson se ka pasur frikë, pasi nuk e lejonte familja. Frroku thotë se priste më shumë nga vajzat pas dobësimit.

“ Jo ndonjë gjë e madhe, prisja më shumë”.

I pyetur se si i duket ndryshimi, ai thotë se nuk  e urren Mateusin e dikurshëm.

/abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono