Manikyri rozë kristal ka të gjitha karakteristikat që kërkoni në thonjtë tuaj të verës

schedule22:38 - 22 Qershor, 2022

schedule 22:38 - 22 Qershor, 2022

Nëse do t’ju pyesnin se cili është përkufizimi i elegancës në manikyr çfarë do të përgjigjeshit? Një rezultat i pastër, i mirëformuar nud dhe i ndritshëm apo një dizajn intensiv dhe i ngarkuar?

Peshoret priren të anojnë drejt zgjedhjes së parë. Megjithatë, roza nuk do të ishte një nga mendimet tuaja të para, pasi elementi Barbie dhe nuancat fluo mund t’ju bindin shumë lehtë se pritshmëria dhe veprimi nuk u realizuan kurrë.

Ndoshta sepse është një nga shishet që ju mashtron me shikim të parë, ndoshta sepse tensioni mund t’ju lodhë ose thjesht nuk është ngjyra juaj.

E megjithatë, vera e vitit 2022 tashmë ka dëshmuar se nëse do të kishte ngjyrë do të ishte rozë, me atë që do të përhapej në rroba, çanta, këpucë e shumë sfera të tjera. Manikyri rozë kristal ka të gjitha këto karakteristika që ju kërkoni në thonjtë tuaj të verës.

Fytyrë transparente, e cila pasqyron pastërtinë, finesën, elegancën dhe minimalizmin.

Një atmosferë e ajrosur dhe e ftohtë që i bën thonjtë të duken edhe më të gjatë dhe me shkëlqim pa informacione të panevojshme.

Më në fund, Think Pink ka versionin e tij të qetë./abcnews.al