Manchester United dëshiron “samba” në repartin e sulmit, Raphinha mund të jetë partner me Antony

schedule12:11 - 31 Janar, 2023

schedule 12:11 - 31 Janar, 2023

Është një titull që do t’i bëjë tifozët e Leeds United të drithërohen, pasi Manchester United është i lidhur me një lëvizje në çastet e fundit të merkatos për brazilianin e Barcelonës, Raphinha.

Nuk ka qenë e thjeshtë për sulmuesin anësor kalimi i tij te Barcelona nga Leeds verën e klaluar dhe “The Mirror” raporton se “Djajtë e Kuq” mund ta kthejnë atë në Premier League./ h.ll/abcnews.al