Manastirliu: Po rishikojmë standardet e qendrave, kujdestarët do të testohen

schedule16:15 - 20 Maj, 2018

schedule 16:15 - 20 Maj, 2018

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu gjatë vizitës në Shtëpinë e Foshnjës në  ditën kombëtare të fëmijëve jetimë theksoi se po vlerësojmë gjendjen e të gjithë fëmijëve në institucione. Ndërkohë që sipas Manastirliut edukatoret do të testohen dhe standardet e qendrave të përkujdesit social do të rishikohen. /abcnews.al