Manaj largohet nga Spezia, e ardhmja pezull

schedule19:58 - 18 Qershor, 2022

schedule 19:58 - 18 Qershor, 2022

Spezia nuk ushtroi opsionin blerjes ndaj Barcelonës për Rey Manaj, i cili do të rikthehet te katalanasit këtë verë.

Përmes një Instagram Story ai ka përshëndetur qytetin, me një foto së bashku me shokët e skuadrës.

Faleminderit të gjithë djemve dhe suksese! Dhe gjithashtu faleminderit të gjithë fansave që e bëjnë qytetin magjik. Një përshëndetje me erë lamtumire. /abcnews.al/