Aksident i rëndë në Pukë, makina zë poshtë disa persona: Kërkohet helikopteri

schedule14:33 - 25 Nëntor, 2020

schedule 14:33 - 25 Nëntor, 2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Iballë-Fierzë në vendin e quajtur Kokedode mesditën e sotme.

Burime për abcnews.al bëjnë të ditur një makinë, siç shihet në foto me disa persona, punonjës të pyjores ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Për shkak të zonës së thellë malore është e pamundur të futet ambulanca për të marrë të lënduarit dhe kërkohet helikopter. /abcnews.al