Makina del nga rruga për shkak të ngricave, një i plagosur

schedule10:17 - 8 Dhjetor, 2017

schedule 10:17 - 8 Dhjetor, 2017

Një makinë ka dalë nga rruga në Sarandë dhe ka përfunduar në anë të saj. Drejtuesi mjetit është plagosur dhe u dërgua në spital. Nuk dihen zyrtarisht shkaqet, por dyshohet se kanë qenë ngricat ato që nxorrën nga rruga makinën, e cila përfundoi në anë të saj./abcnews.al

 

https://youtu.be/sJI9viriWyc