Makina bie nga ura në Gramsh dhe kthehet përmbys, plagoset shoferi

schedule18:25 - 28 Qershor, 2022

schedule 18:25 - 28 Qershor, 2022

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në Gramsh.

Një makinë ka rënë nga ura në përrua.

Si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesi i mjetit.

Shoferi është dërguar në spital dhe Abc mëson se është jashtë rrezikut për jetën./Abcnews.al/