Lushnje, makina del nga rruga përplaset me ullinjtë

schedule10:36 - 29 Tetor, 2017

schedule 10:36 - 29 Tetor, 2017

Një 25 vjeçar ka humbur jetën në një aksident automobilistik në Karbunare të Lushnjes. Sipas policisë, viktima është Zyber Gorovelli banor i zonës. Mjeti i tij ka humbur kontrollin dhe pasi doli nga rruga u përplas. Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.