Luks, zhveshje dhe makina: Si po i shpenzojnë fëmijët e pasur paratë pas karantinës

schedule12:49 - 21 Prill, 2021

schedule 12:49 - 21 Prill, 2021

Lehtësimi i masave kufizuese i ka lumturuar fëmijët e pasur të Instagramit, të cilët më në fund janë të lirë për të shijuar jetët e tyre luksoze. Shihni si po i shpenzojnë paratë të rinjtë, të cilët festuan pas heqjes së karantinës.

Alissa Violet; modele, muzikante dhe aktore, 24-vjeç, e njohur për 4 milion abonentë në YouTube dhe gati 10 milion njekës në Insagram ndalu një foto me blerjet e fundit që i përkisnin një marke të shtrenjtë.

Michael Louis Maddaloni, sipërmarrës në SHBA, me makinën e tij më të fundit Lamborghini të bardhë, gjatë një vizite në vendlindje.

Natalia Itani nga Dubai ndau një foto pas karantinës ndërsa po bënte shoping. Ajo numëron më shumë se 509 mijë ndjekës në Instagram.

Rukaya Mirza nga Dubai por që jeton në Angli ndau në Instagram një foto nga një restorant ndërsa ishte veshur me marka luksoze.

Rebecca DeLaroque, e cila jeton në Londër, mori mbi 300 pëlqime brenda pak minutash kur ndau një fotografi të saj ndërsa ishte në një sallon bukurie.

Courtney Smith, një blogere që jeton në Mbretërinë e Bashkuar ndau një foto nga një dyqan i markës luksoze. Ajo numëron më shumë se 131.000 ndjekës në Instagram.

Tamara Francesconi, e dashura e aktorit të famshëm të “Gossip Girl”, Ed Westwick, ndau një foto të bërë në Soho Farmhouse ku shkruante :“Arratisja nga qyteti”./e.b-abcnews.al