Loredana bën blerjen me shumë shifra, i dhuron vetes makinën super luksoze “Cadillac”

schedule19:24 - 25 Qershor, 2021

schedule 19:24 - 25 Qershor, 2021

Rep-artistja e njohur, Loredana Zefi është më të paguarat në tregun muzikor. Kjo gjë ka bërë që ajo të ketë fitime marramendëse, teksa vazhdon të bëjë blerje të të fundit shtrenjta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

Së fundmi, përmes një postimi në Instagram, Loredana tregoi blerjen që ka bërë dhe është një makinë super-luksoze e markës “Cadillac”.

Me anë të disa fotografive të tjera, artistja tregoi se si duket nga brenda kjomakinë , teksa në të shihet e ulur Hana e vogël.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Loredana është “Oh Digga” në bashkëpunim me Mozzikun, që u publikua në orët e para të ditës së sotme./abcnews.al