Lena Manda prezantoi në Tiranë romanin “Theanoja Ujkonja e Stambollit”

schedule15:52 - 17 Nëntor, 2017

schedule 15:52 - 17 Nëntor, 2017

Shkrimtarja greke, Lena Manda, ka prezantuar në Panairin e Librit veprën e saj “Theanoja Ujkonja e Stambollit”. Personazhi kryesor përjeton makthin e dëbimit nga Stambolli në Greqi dhe dhimbjen e shpërnguljes nga vendlindja./abcnes.al

 

https://youtu.be/2lPi_C3zG24