Ledri Vula po feston ditëlindjen, urimin më të veçantë e merr nga nëna e tij

schedule11:24 - 10 Korrik, 2020

schedule 11:24 - 10 Korrik, 2020

Sot është një ditë e veçantë për reperin e njohur Ledri Vula.

Ai feston ditëlindjen e 34-të dhe nuk kishte se si të mungonin urimet e shumta.

Padyshim, urimin më të bukur e ka bërë nëna e tij, Xheraldina, e cila ka postuar në Instagram një foto, shoqëruar me disa fjalë emocionuese.

“Dhe ata më thanë që është një djalë i vogël … dhe unë i them tani ai është një burrë i rritur … në të dyja rastet ai është një në llojin e tij .Urime ditelindja syni ninit”,  ka shkruar Xheraldina.

https://www.instagram.com/p/CCcBKaGlT1w/