Kurbin, përfshihet nga flakët makina e punonjësit të Hipotekës

09:01 | 25/04/201909:010

Makina e një punonjësi të Hipotekës në Kurbin është përfshirë nga flakët në Laç. Sipas Policisë së Kurbinit, bëhet fjalë për mjetin e shefit të personelit pranë ZRPP-së në Laç, Klevis Berhani. Në vendngjarje shkuan forca të shumta policie, dhe mendohet se ka lidhje me detyrën e Berhanit. Megjithatë po bëhen hetimet për të zbardhur plotësisht ngjarjen, nëse zjarrvënia ishte e qëllimshme, apo aksidentale. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono