Kukësi-Vllaznia luhet me tifozë, ja ku mund t’i blini biletat

schedule15:03 - 23 Tetor, 2021

schedule 15:03 - 23 Tetor, 2021

Kukësi-Vllaznia është ndeshja e javës së gjashtë që zhvillohet ditën e nesërme, në “Arena Egnatia” të Rrogozhinës.

Vetëm 1 pikë i ndan skuadrat në tabelën e klasifikimit të cilat do të matin forcat me njëra-tjetrën.

Skuadra e Kukësit luan si pritëse në Rrogozhinë në mungesë të përfundimit të stadiumit të saj. Për këtë sfidë klubi i Kukësit ka kërkuar edhe mbështetjen e tifozëve për të bërë të mundur fitoren sepse përkrahja e tyre iu jep zemër lojtarëve në fushën e lojës.

Sipas njoftimit të klubit biletat për këtë ndeshje mund të blihen ditën e nesërme në biletarinë e stadiumit “Arena Egnatia”. Tifozët e Kukësit do të pozicionohen në tribunat A dhe B, ndërsa tifozeria kundërshtare në tribunat A1 dhe C.

Çmimet e biletave do të jenë si më poshtë:

Tribuna A/A1-1500 lekë

Tribuna B- 500 lekë

Tribuna C- 500 lekë

/f.a/abcnews.al