Kukësi kërkon mbështetjen e tifozëve në “Air Albania”, nxjerr në shitje biletat për sfidën ndaj Laçit

schedule12:54 - 6 Dhjetor, 2021

schedule 12:54 - 6 Dhjetor, 2021

Kukësi-Laçi do të përballën ditën e enjte në stadiumin “Air Albania” në orën 13:45, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 12-të të kampionatit.

Verilindorët kanë zgjedhur “Air Albania” për të zhvilluar këtë ndeshje në mungesë të marrjes së “dritës jeshilë” për stadiumin “Kukës Arena”.

Për duelin kundër kurbinasve skuadra verilindore kërkon edhe mbështetjen e tifozëve për të bërë të mundur një tjetër fitore të rëndësishme kundër Laçit.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale klubi i Kukësit ka bërë të njohur edhe çmimet e biletave si dhe ku mund t’i blejnë tifozët.

Njoftimi i plotë:

/f.a/abcnews.al